Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie „Ambasador Młodego Pokolenia RP” orgaznizowanym  we współpracy z Radą Dialogu z Młodym Pokoleniem.

Konkurs kierujemy do osób zaangażowanych w działalność społeczną i obywatelską, a także do organizacji, które tę działalność wspierają.

Głównym celem konkursu jest wyróżnienie działalności młodych osób i podejmowanych przez nich inicjatyw oraz zwiększenie zaangażowania młodego pokolenia Polaków w działalność społeczną i obywatelską, a także zachęcanie szkół, organizacji pozarządowych, samorządów, młodzieżowych rad, środowisk naukowych i firm do działania na rzecz młodzieży.

Udział w Konkursie jest dobrowolny i bezpłatny. Zgłoszenie do Konkursu przesyłać może każda osoba fizyczna do 30. roku życia, każda organizacja pozarządowa oraz młodzieżowa rada.
Zgłoszenia należy przesłać do 31 sierpnia 2021 roku na adres elektronicznej skrzynki pocztowej: sekretarz.rdzmp@kprm.gov.pl.

Więcej informacji na temat konkursu oraz regulamin znajdą państwo na stronie: https://cutt.ly/KonkursAmbasador

Zachęcam również do obserwowania profili Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem na portalach społecznościowych, na których będziemy informować o wynikach konkursu.

Z wyrazami szacunku,
Piotr Mazurek
Pełnomocnik Rządu ds. Polityki Młodzieżowej