Weź udział w programie szkoleniowo-stażowym i zdobądź kompetencje cyfrowe pod okiem ekspertów z Google i Szkoły Głównej Handlowej. Dla najlepszych 1200 osób zapewniamy płatny trzymiesięczny staż!

Program ma za zadanie pomóc młodym osobom poniżej 30 roku życia, które mają trudności w odnalezieniu się na rynku pracy w związku z brakiem posiadania umiejętności wykorzystania narzędzi internetowych w codziennej pracy. Formularz zgłoszeniowy do programu znajduje się na stronie https://cutt.ly/TwojaKarieraJutra. Rejestracja trwa do 13 maja lub do wyczerpania miejsc!

Program realizowany jest dzięki współpracy Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Młodzieżowej, Govtech Polska, NASK, Google i Szkoły Głównej Handlowej.

– Zachęcam młodych ludzi z całej Polski do zgłaszania się do największego w historii programu szkoleniowo-stażowego „Kariera Jutra”. Czeka na Was 8 tys. miejsc na szkolenie z kompetencji cyfrowych a dla najlepszych 1200 płatnych, trzymiesięcznych staży – Mówi Piotr Mazurek, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Pełnomocnik Rządu ds. Polityki Młodzieżowej

Kogo szukamy?

  • Masz 18-30 lat?
  • Nie jesteś zatrudniony na podstawie umowy o pracę?
  • Szukasz nowej ścieżki kariery?
  • Interesuje Cię perspektywiczna branża marketingu internetowego, w której ciągle brakuje specjalistów?
  • Jesteś gotowy podjąć się aktywnego uczestnictwa w 8-tygodniowym programie szkoleniowym?

W pierwszej kolejności aplikuj na powyższe szkolenie, a następnie znajdź swoje miejsce wśród organizacji oferujących 1200 płatnych miejsc stażowych

Zespół Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Młodzieżowej