Witaj na stronie serwisu informacyjnego Całym Życiem ! Znajdziesz tu wieści z organizacji harcerskich i skautowych realizujących Rządowy Program Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030 oraz wydarzeń realizowanych wspólnie.

Byliśmy na NGO EXPO

lip 3, 2023 | Wszyscy

W dniach 29-30 czerwca mogliście nas spotkać na II Ogólnopolskich Targach Organizacji Pozarządowych NGO EXPO 2023 w Kielcach. Dziękujemy za wiele ciekawych rozmów o harcerstwie!

Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, ponieważ prezentowało wszystkie siedem organizacji harcerskich i skautowych, które realizują program ROHiS. 

Dodatkowo, w leśnym otoczeniu rozstawiliśmy wystawę „Jedna idea, wspólna metoda, wiele organizacji”.
Sporą atrakcją okazał się duży, dotykowy ekran, na którym odwiedzający mogli zobaczyć piękne relacje z wakacyjnych aktywności wszystkich organizacji harcerskich.

Wydarzenie objął Patronatem Honorowym Wiceprezes Rady Ministrów Prof. Piotr Gliński.

 

Ogólnopolskie Targi Organizacji Pozarządowych NGO-EXPO są platformą do wymiany doświadczeń dla przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz przyczynią się do poszerzenia wiedzy na temat działalności organizacji pozarządowych i poznania wszelkich przejawów aktywności społecznej.

Nasze stoisko oraz wystawa prezentowały się okazale dzięki dofinansowaniu przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach środków Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030. Komitet do spraw Pożytku Publicznego

Organizacje harcerskie i skautowe w polsce