Witaj na stronie serwisu informacyjnego Całym Życiem ! Znajdziesz tu wieści z organizacji harcerskich i skautowych realizujących Rządowy Program Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030 oraz wydarzeń realizowanych wspólnie.

Notatki z FoW 2022

lis 8, 2022 | Forum o wychowaniu, Wszyscy

Podczas czwartej edycji Forum o Wychowaniu powstały rewelacyjne notatki wizualne, których autorką jest Ola Krawczyk – graphic recorderka, facylitatorka graficzna, współzałożycielka i kreatywna część SketchMovie – studia filmowego tworzącego filmy „rysującej ręki”. Ponad wszystko jednak fanka i propagatorka komunikacji wizualnej i wykorzystywania metod Myślenia Wizualnego w biznesie, edukacji przy projektowaniu innowacji.

Ponad 250 uczestników wzięło udział w IV edycji Forum o Wychowaniu „Wychowawca 360 stopni”, które odbyło się 4 listopada 2022 roku.

Forum o Wychowaniu finansowane jest przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach środków Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030. Komitet do spraw Pożytku Publicznego.

Organizacje harcerskie i skautowe w polsce